BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 17234335
nr 1723 4335
Bordslampa
Anna Ehner, Ateljé Lyktan, "Anna", stomme i krom, läderklädd skärm. Höjd: 66 cm
Kondition: slitage, skärm med fläckar, fot med repor
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 september 2025
kl 18:01:53
12/9 02:29:11